Automechanik

KD SERVIS a.s.

  • Kladno, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Požadujeme:
- spolehlivost, pracovitost,
- vzdělání lze nahradit praxí.Náplň práce:
- opravy vozového parku - autobusy.Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené,
- stravování ve firemní jídelně,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- vstupenky do divadla Kladno,
- příspěvek na vstupné do Aquaparku Kladno.Kontakt Po - Pá 8:00 - 15:30 telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Automechanik

    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - spolehlivost, pracovitost, - vzdělání lze nahradit praxí. Náplň práce: - opravy vozového parku - autobusy. Nabízíme: - 5 týdnů dovolené, - stra…
    • Před 9 dny

    Změněno: 01.05.2024 v 05:00 ID: 19006794 Požadujeme: - spolehlivost, pracovitost, - vzdělání lze nahradit praxí. Náplň práce: - opravy vozového parku - autobusy. Nabízíme:…
  • Automechanik, mechanik, opravář strojů

    Požadujeme: - spolehlivost, pracovitost, - vzdělání lze nahradit praxí. Náplň práce: - oprava autobusů flotily ČSAD MHD Kladno a.s. Nabízíme: - 5 týdnů dovolené, - stravov…