Obsluha stroje

3D-Lasertec

  • Domažlice, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Náplň práce: obsluha 2D/3D laseru, případně ohýbacího či vysekávacího stroje.
Nutná praxe (obluha laseru, CNC, ohýbací stroje, vysekávací stroje apod.).
Nutný e-mailový kontakt.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Obsluha stroje / operátor stroje v Domažlicích

    Alliance of Work Agency

    Informace o pozici Práce na hlavní pracovní poměr (HPP) Práce s ubytováním Místo výkonu práce: Domažlice obsluha strojů, čtení výkresových dokumentací, pravidelná údržba stroj…
    • Před 24 dny
  • Frézař - obsluha CNC frézky Fanuc - 35.000 - 50.000 Kč

    Hofmann Personal

    • 35 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Hledáme šikovné, zručné a technicky zdatné zájemce, kteří by se rádi připojili k našemu malému týmu a uplatnili své zkušenosti na pozici Obsluha CNC frézky. Popis pozice Výrob…
    • Snadno podejte žádost

    • 50 000 Kč za měsíc
    Požadavky Technické vzdělání Orientace ve výkresové dokumentaci Samostatnost, spolehlivost, zručnost Ochota pracovat na ranní a odpolední směnu Náplň práce Hledáme šikov…