KONSERWATOR

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Augustów, podlaskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0369
Obowiązki:- prace naprawcze
- sprzątanie terenu (ogrodu, plaży)
- konserwacja sprzętu, budynkuWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie mile widziane.
Miejsce pracy: Rajgrodzka 160, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: BrakSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca