Operátor munka 2-3 műszakban Szombathelyen

Trenkwalder Group

  • Szombathely, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gépek és berendezések kezelése
  • Az üzemen belüli alkatrészellátás biztosítása
  • FIFO betartása
  • Megelőző karbantartási tevékenységek
  • A berendezés kisebb üzemzavarainak felismerése és megszüntetése
  • Az eredmények megállapítása és dokumentálása
  • A folyamatos gyártás minőségének ellenőrzése, minőségének biztosítása
  • Képességeinek, tapasztalatainak megfelelően a munkáltató által rábízott feladatok elvégzése
  • A munkaterületén, illetve az üzem egész területés a fegyelem megtartása, a rendről és a tisztaságról való gondoskodás
  • Folyamatos jobbítási folyamat
  • A cég által előírt munkaruha mindennapi viselése
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Sikeres tesztírás
  • Számítógépes alapismeret
  • Versenyképes jövedelem és kiemelt juttatások: havi és féléves prémium, cafeteria
  • HELYKÖZI ÉS HELYI KÖZLEKEDÉS 100%-OS TÉRÍTÉSE
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet
Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-338-70-79-es telefonszámon!Az önéletrajzot a j.keszte@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!