Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych

AUTO-GAZDA MM Sp. z o.o.

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Wielomarkowy Autoryzowany Dealer Samochodów Auto-Gazda Group
poszukuje kandydatów na stanowisko:Twój zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż pakietów ubezpieczeń,
  • Profesjonalne doradztwo klientom i utrzymywanie długofalowej relacji z nimi,
  • Kompletowanie dokumentacji,
  • Raportowanie sprzedaży,
  • Rozliczenia kasowe.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta min. 2 letnie,
  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • Umiejętność budowania relacji z klientem,
  • Nastawienie na cel,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Znajomość rynku ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie,
  • Wdrożenie do pracy i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę z systemem premiowym,
  • Pracę w młodym i zmotywowanym zespole w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej.

Praca.pl