Technik pevných sítí

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Popis pozice:Hledáme tým montážních techniků, kteří převážně montují LAN kabeláž, ale někdy i optiku a rozvodny.Stačí slaboproud. Nutnost vyhláška 50 § 6 - samostatná činnost.Profil kandidáta:
  • vzdělání v elektrotechnickém oboru (vyučen, maturita) - praxe 3 roky
  • trestní bezúhonnost, časová flexibilita
  • vyhl. 50/78 Sb. §6 a vyšší , řidičský průkaz skupiny B
  • samostatný aktivní přístup k práci
  • schopnost dobré komunikace, schopnost týmové práce
  • výhodou zkušenosti s montáží elektro rozvodů (vč. přívodů 230V, zkušenost se zapojení 48V, zemněním rozvaděčů)
  • výhodou zkušenosti s montáží slaboproudých rozvodů (instalace LAN sítí, montáží optických sítí)
  • výhodou správa telekomunikačních zařízení
Nabízíme:Nabízíme:
  • odpovídající ohodnocení
  • práci ve stabilní české firmě s dlouholetým působením a významným postavením na trhu
  • odborné vzdělávání
  • nástup možný ihned
Typ pracovního poměru:
  • plný úvazek
NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto

JenPráce