Konsultant SAP ABAP

Creative ideas

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Opis stanowiska:
Bieżące rozwiązywanie codziennych problemów zgłaszanych przez użytkowników modułu.
Rozwój systemu, tworzenie nowych rozwiązań, dostosowywanie rozwiązań do pojawiających się przepisów.
Udział w projektach.Wymagania:
Wykształcenie wyższe informatyka lub kierunki pokrewne.
Min. 2-3-letnie doświadczenie w zakresie programowania w środowisku ABAP.
️ Znajomość modułu SAP SD.
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
️ Komunikatywność.
Umiejętność pracy w zespole.
Umiejętność przekazywania wiedzy.
Doświadczenie SAP S/4 HANA (wymaganie dodatkowe).Oferujemy:
Umowę o pracę i wynagrodzenie do 13 000 PLN brutto.
???? Prywatna opieka medyczna.
Dofinansowanie do kursów i szkoleń.
️ Ubezpieczenie na życie (możliwość skorzystania za opłatą).
Program emerytalny.
️ Dodatkowe świadczenia socjalne.

Lento