Skladník/ice mraženého zboží

RABBIT Trhovy Stepanov a.s.

  • Svitavy, Pardubický Jevíčko, Pardubický
  • 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:POŽADAVKY: výborný zdravotní stav, fyzickou kondici, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, odolnost proti stresu, logické myšlení, práce s mraženým zbožím v chladu NABÍZÍME: poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách, zboží za zvýhodněnou cenu, odměny za odpracování ročního fondu, příspěvek na stravování, náborový příspěvek 10.000,--, práce ve stabilní české společnosti s více jak 30-ti letou tradicí na trhu, pravidelný měsíční příjem, podnikové benefity, možnost odběru zboží za zvýhodněnou cenu KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Skladník/ice

    DK PLAST, spol. s r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    • 30 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: NÁPLŇ PRÁCE: skladování a expedice výrobků, práce s vysokzdvižným vozíkem, příprava, balení a expedice zboží, praxe v obobru vítána NABÍZÍME: příspěvek na stravov…
    • Před 23 dny
  • Skladník/ice

    DK PLAST, spol. s r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    NÁPLŇ PRÁCE: skladování a expedice výrobků, práce s vysokzdvižným vozíkem, příprava, balení a expedice zboží, praxe v obobru vítána NABÍZÍME: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovo…
    • Před 23 dny
  • Skladník/ice - expedient/ka

    Mr. Grico CZ s.r.o.

    • Hradec nad Svitavou, Pardubický
    • 25 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Požadavky Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce NÁPLŇ: příjem a zaskladnění zboží od dodavatelů, paletizace a kartonizace výrobků s…
    • Před 20 dny