Lakáshitel értékesítési tanácsadó Dunaújváros

OTP Bank

  • Dunaújváros, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 29 napja
Az OTP Bank Dunántúli RégióDunaújvárosi Fiókjalakáshitel értékesítési tanácsadómunkakör betöltésére munkatársat keresFeladatok:
  • Lakossági hiteltanácsadás nyújtása
  • Hitelkérelmek minőségi befogadása és együttműködés a társterületekkel
  • Banki és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés
  • Munkakörhöz kapcsolódó ügyfél- és partnerkapcsolati és adminisztratív feladatok ellátása
  • Meghatározott limit összegig hitelengedélyezési feladatok ellátása
  • Folyamatba épített ellenőrzés
Elvárások:
  • középfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • több éves banki és ezen belül lakáshitelezési gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • nyitottság az újdonságok felé
Előny:
  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • MNB hatósági vizsgák (Tőkepiaci / PSZKT / Biztosítás közvetítői)
Jelentkezési határidő: 2024. június 01.

OTP Bank