operátor/ka skladu - řidiči VZV a tahače

  • Louny, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Změněno: 09.05.2024 v 05:00 ID: 19017830třísměnný + nepřetržitý provoz
Náplň práce: nakládka a vykládka kamionů, nutná zkušenost s řízením VZV, průkaz není podmínkou, zásobování linek, vyplňování reportů, příprava a odebírání materiálu z tahače
13.plat, 25 dní dovolené/rok, hrazené firemní stravování 1 jídlo/směnu
kontakt: prace@cz.gestamp.com pracovní poměr od: 13.05.2024, mzda: 25800 - 29000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ

AVÍZO

Podobné nabídky

  • operátor/ka skladu - řidiči VZV

    • Louny, Ústecký
    Změněno: 09.05.2024 v 05:00 ID: 19017831 třísměnný + nepřetržitý provoz Náplň práce: nakládka a vykládka kamionů, zavážení linek ve výrobě zkušenosti s řízením VZV - průkaz nen…
    • Před 15 dny
  • Skladník/Operátor skladu - pouze ranní směna

    • Louny, Ústecký
    • 27 000 Kč za měsíc
    Smazat/ Upravit/ Topovat Menší rodinná firma hledá kolegu/kolegyni na pozici skladník/operátor skladu. Náplň práce: vychystávání materiálu pro výrobu balení práce s VZV (men…
    • Před 2 dny
  • Skladník / řidič VZV (m/ž)

    • Bečov, Ústecký
    • 28 000 Kč za měsíc
    Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se zpracováním měkkých materiálů pro spotřebitelský průmysl. Náplň práce: obsluha VZV - naklád…
    • Před 2 dny