Pracovník IT - junior

  • Lučenec, Bánskobystrický kraj
  • 1 100 - 1 300 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 13 dňami
- správa a údržba koncových PC staníc a ich príslušenstva + SW, zabezpečovanie nového drobnejšieho HW
- základná správa serverov /Windows prvkov siete, zálohovacích systémov, diskových polí / postupne po zaučení
- základná administratíva / nové verzie, práva/ ERP systému vrátane nadväzujúcich systémovPožiadavky na zamestnanca- časová flexibilita
- orientácia v hardware a praktické zručnosti s ním / PC, príslušenstvo, servery, prvky siete, mobilné telefóny/
- praktická znalosť a zručnosť práce s operačnými systémami PC na správcovskej úrovni MS Windows s MS Office a ďalším bežným SW
- spoľahlivosť a samostatnosť
- dôslednosť, diskrétnosť
- organizačné schopnosti
- dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresovým situáciám- ochota a aktívna snaha vzdelávať sa v odbore
- aktívne vodičské skúsenostiZamestnanecké výhody, benefity- možnosť práce s modernými IT technológiami
- možnosť učiť sa a rásť v odbore
- práca v úspešnom dynamickom kolektíve
- práca pod vedením skúseného IT pracovníka
​​- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
​- 13.plat
​- program vzdelávania
- firemné teambuildingy
​- náborový príspevok
​- projekt zdravia
​- rôzne benefity pre zamestnancov
​- zamestnanecké zľavy na produkty AGRO CS
- projekt naturálnych odmien - produkty AGRO CS v stanovenej hodnote na rok zdarma
​- firemné darčeky​Informácie pre uchádzačaVýhody pri výberovom konaní:
- motivačný list
- znalosť práce v Active Directory a práce s Windows Server
- znalosť IS QAD CRM Leonardo
- vedomosť čo je IP, DMZ, DHCP, FTP, IHT, ICMP, TCP/IP, port, RDP, FW
- prax v používaní príkazových riadkov vo Windowse a Linuxe, drobnom skriptovaní, v zostavovaní SQL požiadavky
- praktická znalosť a zručnosť základnej správy serverov:
MS Windows Server
MS SQL server
MS Exchange serverStručná charakteristika spoločnosti :Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre záhradné realizácie a ostatného doplnkového sortimentu
www.agrocs.sk
Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje v rámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: gdpr@agrocs.sk

Job SK

Podobné ponuky

  • Pracovník IT - senior

    • Lučenec, Bánskobystrický kraj
    • 1 600 - 2 300 € za mesiac
    - správa a údržba koncových PC staníc a ich príslušenstva + SW, podpora ich užívateľov - komunikácia s dodávateľmi HW/SW, zariaďovanie opráv HW, zabezpečovanie nového drobnejšieho…
    • Pred 13 dňami
  • Dojič/ka - pracovník/čka ŽV

    • Lučenec, Bánskobystrický kraj
    Náplň práce: Dojenie kráv, manipulácia so zvieratami, ostatné činnosti prislúchajúce dennému chodu farmy Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer…
    • Pred 2 mesiacmi