Pomocný pizziar - Brigádnik

R.A.M. Gastro s.r.o.x

  • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
  • 5,50 € za hodinu
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 16 dňami
R.A.M. Gastro s.r.o.Dlhodobá brigádaVčera 12:30Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Príprava surovín pre kuchára ( krájanie, strúhanie pomocou strojov)• Príprava cesta pomocou moderného miesiča a guličkovača na cesto ( minimálna ručná práca)• Rozťahovanie cesta pomocou lisu na pizzu • Udržiavanie čistoty na pracovisku Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: príspevok na stravu alebo strava na pracovisku, príplatky víkendy a sviatkyBrigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaR.A.M. Gastro s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Pizzalino ste mohli ako prvýkrát ochutnať v Banskej Bystrici 19. júna 2015. Pokiaľ ste ešte stále nenavštívili našu pizzériu, tak neváhajte a zažite kúsok Talianska priamo v Banskej Bystrici a v Košiciach.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Pomocný operátor na bioplynovej stanici v Medzibrode

    • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
    9329016 - Pomocný pracovník v energetike (výrobe a distribúcii elektriny, tepla a plynu) Pracovná oblasť: Energetika, plyn a elektrina Počet voľných miest: 2 Náplň práce: - p…
    • Pred 17 dňami
  • Kuchár/ka, pomocný kuchár/ka

    • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
    Náplň práce: pripravuje a spolupodieľa sa na príprave teplých a studených hotových jedál a pokrmov, realizuje ich výdaj, realizuje prípravu stravovania na základe počtu prijatých s…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Pomocný pracovník - Kosec

    • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
    Náplň práce: Kosenie trávnatých plôch - práca s krovinorezom, hrabanie a revitalizácia zelene. Pomocné stavebné práce: oprava a kladenie zámkovej dlažby, čistenie žľabov a rigolov,…
    • Pred 2 mesiacmi