Obchodný zástupca - HOREKA

  • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 23 dňami
Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v potravinárskom priemysle, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Obchodný zástupca - HOREKA.Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • priama zodpovednosť za získavanie nových zákazníkov na území celej
Slovenskej republiky a to najmä z oblasti HOREKA a tiež s existujúcimi
zákazníkmi
  • priama zodpovednosť za plnenie obchodného plánu v oblasti nového
obchodu
  • starostlivosť o pridelených zákazníkov
  • profesionalita v kontakte so zákazníkmi, kolegami a obchodnými
partnermi
  • iniciatívne podnety k zlepšeniu obchodnej činnosti firmzbieranie
informácií a informovanie kolegov o obchodnej činnosti konkurencie
  • pravidelné informovanie nadriadených o svojej činnosti podľa požiadaviek
  • evidencia svojej činnosti u zákazníkov v elektronickej forme
Požadujeme:
  • prax na obdobnej pozícii, v oblasti HOREKA (výhoda)
  • pokročilá znalosť balíčka MS Office (väčšina Excell)
  • veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
  • pozitívny prístup a obchodný drive
  • aktivita, zodpovednosť, samostatnosť
  • vodičský preukaz sk. B
Ponúkame:
  • zaujímavú prácu v atraktívnom obchodnom prostredí s veľkým
potenciálom
  • veľmi dobré finančné ohodnotenie závislé od predajných výsledkov
  • spolupráca na základe živnostenského oprávnenia s pevnou mzdou a
motivačnými bonusmi
  • služobný telefón, tablet
  • miesto výkonu práce Banská Bystrica
Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7,
Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č.
110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.Požiadavky na zamestnancaMinimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitouVodičský preukaz:BInformácie o spoločnostiCharakteristika spoločnosti:PŘEDVÝBĚR.CZ je dynamicky se rozvíjející ryze česká společnost poskytující, již od roku 2008, personální služby.

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Obchodný zástupca HORECA - pre BB kraj (Ref. č.: 1-23-43388)

    • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
    • 1 400 - 1 500 € za mesiac
    Si skúsený v oblasti obchodu, si komunikatívny a zodpovedný? Nechýbajú Ti organizačné schopnosti a si ochotný cestovať? Odpovedal si si na všetky otázky ÁNO? Skvelé! Tak hľadáme pr…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Obchodno - technický zástupca

    • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
    Náplň práce: spracovanie ponúk (e-mail, portály)., aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov., komunikácia so súčasnými zákazníkmi - email, Teams, osobné stretnutia., prieskum a analý…
    • Pred 1 mesiacom