PRACOWNIK ROZBIORU I UBOJU TUSZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0415
Obowiązki:prace pomocnicze związane z procesem rozbioru i uboju tusz wieprzowychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • pracodawca zapewnia szkolenie dla osób, które nie mają doświadczenia w branży
Miejsce pracy: 23-400 Hedwiżyn 118, powiat: biłgorajski, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: skierowanie, cv z dopiskiem nazwy stanowiska, na które się aplikujeSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca