Seřizovač s nástupem do kmene

Manpower

  • Jihlava, Vysočina
  • 34 000 - 42 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Nabídka: Nástupní mzda 34.000 – 42.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce
Náborový příspěvek 60.000 Kč
13. a 14. plat
Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč)
5 týdnů dovolené
Nástup přímo do kmene
Příspěvek do Cafeterie (9 000 Kč/rok)
Možnost využití sportovního zařízení (plavání, fitness)
Penzijní příspěvek
Smlouva na HPP
Práce v moderní výroběNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Popis pozice: Provádění správného seřízení strojů, zařízení, měření a jejich oprav
Spolupráce se směnovým mistrem a technologem při řešení problémů
Zodpovědnost za správné značení a ukládání vyrobených kusů
Zodpovědnost za úklid na svém pracovišti
Požadavky: Hledáme seřizovače e-mobility v Jihlavě.
Nástup do kmene, a co víc, noví kolegové obdrží náborový příspěvek ve výši 60.000 Kč!SŠ s vyučením ve strojírenském oboru
Znalost práce na počítači
Ochota pracovat ve dvojsměnném provozu
Fyzická zdatnost
Samostatnost, pečlivost a svědomitost při plnění úkolů

Dobraprace