Nabídka práce pro Mistry v kontrole kvality - Plzeňsko

FLEXIMA s.r.o.

  • Plzeň, Plzeňský
  • 31 000 - 36 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
O násPlzeňská pobočka firmy FLEXIMA hledá nové kolegy na pozici Mistra v kontrole kvality nebo Vedocích směn!Jsme tradiční česká firma působící na trhu už od roku 1999!Zabýváme se výhradně kontrolou kvality dílů v automobilovém průmyslu a hledáme nové kolegy na pozice Mistrů v kontrole kvality či Vedoucích směn!Co u nás budete dělat?Mistr v kontrole kvality je člověk, který zodpovídá za plynulý průběh směny u zákazníka. Jeho úkolem je vytváření pracovníchh postupů při vzniku nových zakázek, zaškolování nováčků na daný projekt, report ze směny a jiná další administrativa, kontrola pracovníků, komunikace s kontaktní osobou zákazníka a v neposlední řadě aktivní zapojení do kontroly samotné.Koho hledáme a co požadujeme?
  • uchazeče se zkušenostmi s vedením lidí a s vedením nějakého menšího týmu (3-5 lidí),
  • uchazeče, kteří mají ukončené středoškolské vzdělání,
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řízení)
  • profesionální přístup k práci,
  • praxe v technickém oboru velkou kvalitou.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • nástupní mzda od 31.000,- Kč (včetně stravného od 2.580,- Kč/měsíčně),
  • pracovní smlouva na dobu určitou, po 1. roce možnost prodloužení na neurčito,
  • zákonné příplatky (noční, svátky, víkendy, přesčasy),
  • možnost dalšího karierního růstu,
  • dlouhodobá spolupráce,
  • odměna až 10.000,- Kč za doporučení nového zaměstnance,
  • firemní pracovní oděv.

JenPráce

Podobné nabídky

  • ASISTENT/KA KVALITY A CERTIFIKACÍ | Plzeň-centrum

    Grafton

    • Plzeň, Plzeňský
    • 35 000 Kč za měsíc
    Láká tě oblast kvality, certifikací a auditů? Domluvíš se anglicky? Na pozici ASISTENT/KA KVALITY A CERTIFIKACÍ /CERTIFIKAČNÍ SPECIALISTA budeš: - spolupracovat na tvorbě dokume…
    • Před 21 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Kontrolor/ka kvality

    TECHPOL CZ s.r.o.

    • Plzeň, Plzeňský
    • 26 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: " Provádění kontroly výrobků k zajištění jejich kvality v souladu s normami " Zaznamenávání a dokumentování výsledků kontrol a testů " Identifikace a …
    • Před 25 dny
  • Inženýr zákaznické kvality, non-automotive

    Manpower

    • Plzeň, Plzeňský
    Pro plzeňskou výrobní (non-automotive) společnost hledáme kandidáty na pozici Inženýr zákaznické kvality. POPIS POZICE pravidelná komunikace se zákazníky řešení zákaznických n…
    • Před 25 dny