Brigáda MS Hokej 2024

  • Praha
  • 120,00 - 140,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
  • Snadno podejte žádost
POPIS POZICE
- Výpomoc při organizaci akce MS v hokeji 2024
- Možnost dlouhodobé spoluprácePROFIL KANDIDÁTA
- Věk 18+
- Čistý trestní rejstřík
- Vhodné taktéž pro studenty, maminky na mateřské dovolené, důchodce nebo jako přivýdělekNABÍZÍME
- 120-140 Kč/hod. dle pozice
- Pracoviště u metra Českomoravská
- Pracovat v dění MS v hokeji
- Dlouhodobá spolupráce i po skončení turnajeNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.Mám zájem Další nabídkyDalší nabídky v lokalitě PrahaKontaktní osobaAdéla StoškováMáte zájem o tuto nabídku?Vyplňte prosím odpovědní formulář.JménoPříjmeníTelefonE-mailŽivotopisZprávaOdesláním formuláře souhlasíte sInformaceNabídky práceGigaPráce.cz - tisíce aktuálních nabídek práce a brigád. Používáme cookies, viz

GigaPráce

Podobné nabídky

  • Brigáda MS Hokej 2024

    Manpower

    • Praha
    • 120,00 - 140,00 Kč za hodinu
    POPIS POZICE - Výpomoc při organizaci akce MS v hokeji 2024 - Možnost dlouhodobé spolupráce PROFIL KANDIDÁTA - Věk 18+ - Čistý trestní rejstřík - Vhodné taktéž pro stud…
    • Před 27 dny
  • Brigáda MS Hokej 2024

    Manpower

    • Praha
    Náplň práce - Výpomoc při organizaci akce MS v hokeji 2024 - Možnost dlouhodobé spolupráce Požadujeme - Věk 18+ - Čistý trestní rejstřík - Vhodné taktéž pro studenty, mamink…
    • Před 17 dny