Kuchař/ka

Centrum socialni pomoci Vodnany

  • Vodňany, Jihočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
platové ohodnocení dle praxe
KONTAKT: Bc. Mgr. Daniela Davidová, tel.: 725 831 67, 383 383 524 e-mail: daniela.davidova@cspvodnany.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Kuchař

    PREMIUM BUSINESS s.r.o.

    • Protivín, Jihočeský
    Náplň práce: příprava a výdej jídel Pracovní doba: 7-19 hod Zaměstnanecké výhody: obědy zdarma První kontakt: Vít Maruška tel.: 778045157, e-mail: provoz@pomnenkaprotivin.cz Po …
  • Kuchař/ka

    KOJI, spol. s r.o.

    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pracovní doba: turnusové služby. Moderní kuchyně, práce v kolektivu. Požadujeme: spolehlivost, zkušenosti. U cizinců nepožadujeme znalost ČJ. Kontakt: p. Kovařík …
    • Před 2 dny
  • Kuchař/ka

    Ivana Rychtarova

    • 28 000 - 33 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: vaření minutkových jídel, výdej hotových i minutkových jídel. Požadujeme: spolehlivost, praxi v oboru, samostnost, práce v týmu. Nabízíme: platové bonu…