Inženýr zákaznické kvality (40-70.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Plzeň, Plzeňský
  • 40 000 - 70 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: Máte smysl pro kvalitu, technický zrak a schopnost posunout hranice? Pokud jste si odpověděli 3x ano, pak máme pozici přesně pro vás!Nadnárodní společnost přijme do svého týmu posily na pozici:INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY (40-70.000 Kč)
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Motivační systém odměňování včetně 13. platu
  • 5 dní dovolené navíc
  • Možnosti dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • Firemní stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Lokalita: Holýšov
Popis pozice: * Navazování a udržování vztahů se zákazníky
  • Řešení reklamací s důrazem na kvalitu a spokojenost
  • Aktivní správa dat na zákaznickém portálu
  • Provádění auditů u zákazníka
  • Účast na tvorbě a aktualizaci P-FMEA
Požadavky: * Min. 2 roky praxe v auto. průmyslu
  • AJ na výborné úrovni (každodenní komunikace)
  • Znalost procesu 8D a znalost VDA2 - PPAP
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Znalost SPC, MSA, FMEA a SAP - výhodou

Dobraprace