Dělnice do výroby

MEDIA MIX, s. r. o.

  • Slavičín, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 11 dny
Práce PO-PÁ v třísměnném provozu, strava zajištěna, nástup ihned.
Náplň práce: opracování výrobků (stříhání, ořezávání polyuretanových dílů), balení a expedice.
Požadavky: vhodné pro ženy, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.Stravovací paušál, odpolední příplatky,příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na údržbu pracovního oděvu.Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 6:00-14:00.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Dělník / dělnice výroby na stáčírně

    RUDOLF JELINEK a.s.

    • Vizovice, Zlínský
    • 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce DĚLNÍK / DĚLNICE VÝROBY NA STÁČÍRNĚ Co budete dělat? . Obsluhovat výrobní a balicí linky . Zodpovídat za správnou ruční kompletaci výrobků . Manipulovat s hotový…
    • Před 22 dny
  • Montážní a manipulační dělník/dělnice - šička

    Filipa, s.r.o.

    • Bojkovice, Zlínský
    šití na základních šicích strojích a práce na speciálních šicích strojích, mezioperační a konečné žehlení, rozžehlování, zažehlování, kompletování dílů různých oděvů, dohotovování,…
    • Před 8 dny
  • Montážní a manipulační dělník/dělnice - šička

    Filipa, a.s.

    • Bojkovice, Zlínský
    Náplň práce šití na základních šicích strojích a práce na speciálních šicích strojích, mezioperační a konečné žehlení, rozžehlování, zažehlování, kompletování dílů různých oděvů,…
    • Před 8 dny