referent/ka logistiky

AUDACIO a.s.

  • Svatobořice-Mistřín, Jihomoravský Hodonín, Jihomoravský
  • 29 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 27 dny
Obsah inzerátu:Náplň práce: - Administrativní práce, práce v interním systému - Spolupráce s oddělením logistiky na sestavení plánu výroby - Objednávky - sledování stavu objednávek a materiálu - Vystavování poptávkových řízení ve spolupráci s výrobním oddělením - Inventury - Komunikace s obchodním oddělením - Zadávání faktur do systému - Skladové hospodářství Požadujeme: - SŠ vzdělání - Praxe v administrativě výhodou - Znalost práce na PC - Spolehlivost - Zodpovědnost, pečlivost Nabízíme: - Zajímavou a perspektivní práci - Příjemné pracovní prostředí - Zázemí a jistotu stabilní tuzemské společnosti - Možnost profesního růstu Životopis zasílat na mail: personalni@audacio.cz

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Manager/ka nákupu a logistiky

    SMALAKOVE s.r.o.

    • Bzenec, Jihomoravský
    Náplň práce: - Plánování nákupu v závislosti na potřebách výroby - Udržování předepsaných skladových zásob - Vyhledávání nových dodavatelů za účelem vyšší kvality a nižší ceny m…
    • Před 1 měsícem
  • Pracovník/ce logistiky - řidič/ka - poloviční úvazek

    SEDOVA clean service, o. p. s.

    • Hodonín, Jihomoravský
    • 10 500 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Hledáme řidiče osobního automobilu. Místo je vyhrazeno pro osobu se zdravotním postižením, polo…
    • Před 18 dny
  • Pracovník/ce logistiky - řidič/ka - poloviční úvazek

    SEDOVA clean service, o. p. s.

    • Hodonín, Jihomoravský
    Hledáme řidiče osobního automobilu. Místo je vyhrazeno pro osobu se zdravotním postižením, poloviční úvazek 4 hodiny denně. Místem výkonu práce: Hodonín. Co u nás budete dělat: r…
    • Před 18 dny