Pomocní kuchaři a číšníci/servírky

  • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský Vsetín, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Změněno: 08.05.2024 v 05:00 ID: 19015117POMOCNÍ KUCHAŘI A ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY *
Požadujeme: znalost kurdských jídel, výroba speciálních omáček, znalost obsluhy zařízení pro výrobu kebabu
Náplň práce: ranní směna 7:00 - 15:00 hod., odpolední 15:00 - 23:00 h.
Nabízíme: benefity, firemní stravování
První konakt: e-mailem na: bogo010453@gmail.com
ov. 14.6. pracovní poměr od: 01.07.2021, mzda: 18900Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Pomocní kuchaři a číšníci/servírky

    Kurdsky kebab s.r.o.

    • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
    • 18 900 Kč za měsíc
    Náplň práce POMOCNÍ KUCHAŘI A ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY * Požadujeme: znalost kurdských jídel, výroba speciálních omáček, znalost obsluhy zařízení pro výrobu kebabu Náplň práce: ranní s…
    • Před 13 dny
  • Pomocní kuchaři a číšníci/servírky

    Kurdsky kebab s.r.o.

    • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
    POMOCNÍ KUCHAŘI A ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY * Požadujeme: znalost kurdských jídel, výroba speciálních omáček, znalost obsluhy zařízení pro výrobu kebabu Náplň práce: ranní směna 7:00 - 15…
    • Před 13 dny
  • Pomocní kuchaři a číšníci/servírky

    Kurdsky kebab s.r.o.

    • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
    • Vsetín, Zlínský
    • 18 900 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: POMOCNÍ KUCHAŘI A ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY * Požadujeme: znalost kurdských jídel, výroba speciálních omáček, znalost obsluhy zařízení pro výrobu kebabu Náplň práce: ranní…
    • Před 13 dny