Předák - Obsluha výrobního zařízení

FIA ProTeam s.r.o.

  • Ústí nad Labem, Ústecký Chlumec, Ústecký
  • 31 000 - 36 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
O násSpolečnost FIA ProTeam s.r.o. Česká republika se sídlem v Pelhřimově, člen mezinárodní skupiny STORCH-CIRET Group, která se celosvětově zabývá vývojem, výrobou a prodejem kompletního sortimentu malířského nářadíCo u nás budete dělat?
  • Kompletně obsluhovat strojní zařízení, které zajišťuje činnosti spojené s výrobou malířských válečků.
  • Provádět výrobní činnosti dle standardů společnosti a předepsaného výrobního postupu.
  • Kontrolovat stav a provoz obsluhovaného zařízení.
  • Dodržovat předepsanou výrobní a provozní dokumentaci.
  • Pravidelně čistit a udržovat obsluhovaná zařízení.
  • Sledovat kvalitu vstupního a výstupního materiálu.
  • Spolupracovat a komunikovat s ostatními zaměstnanci ve výrobě.
  • Realizovat změny, které povedou ke zlepšení výrobního procesu.
Hledáme a chceme do týmu právě Vás, pokud:
  • Máte minimálně výuční list, maturitní vysvědčení výhodou.
  • Jste manuálně zruční a nebojíte se práce.
  • Velkou výhodou je praxe na obdobné pozici z výroby.
  • Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobě.
  • Jste komunikativní.
  • Máte chuť učit se novým věcem a jste spolehlivá/ý.
  • Jste flexibilní a práce na směny Vám nedělá problém.
Co nabízíme a proč by se Vám u nás mohlo líbit:
  • Zázemí velice stabilní a úspěšné společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí s otevřenou firemní kulturou.
  • Přátelský kolektiv plný nadšenců s chutí pracovat.
  • Příležitost prosazovat vlastní nápady.
  • Dobrý pocit z toho, že má vaše práce smysl.
  • Motivační ohodnocení v závislosti na Vašich výkonech.
  • Pololetní a roční prémie při splnění podmínek pro výplatu.
  • Odměny za pravidelnou docházku.
  • Stravovací poukázky.
  • Firemní akce a vzdělávací programy.
  • Týden dovolené navíc, za předpokladu, že to společně s námi budete táhnout minimálně 1 rok.
  • NÁSTUP IHNED !!!
Místo výkonu: nová hala u dálnice - Český Újezd 253, okr. Ústí nad LabemBenefity
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

JenPráce

Podobné nabídky

  • Obsluha výrobního zařízení (m, ž)

    CHS Epi, a.s.

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 30 830 - 34 300 Kč za měsíc
    Náplň práce Pracovní náplň: - obsluha dílčího výrobního zařízení - řízení technologického chemického procesu při výrobě - nastavování potrubních tras na přečerpávání surovin, …
    • Před 28 dny
  • Obsluha výrobního zařízení (m, ž)

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    Změněno: 26.04.2024 v 05:00 ID: 18997355 Pracovní náplň: - obsluha dílčího výrobního zařízení - řízení technologického chemického procesu při výrobě - nastavování potrubních t…
    • Před 5 dny
  • Obsluha zařízení na úpravu nerudných surovin

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 21 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - Základní znalosti technických pojmů (průměr, převody jednotek apod.) - Praxe ve výrobním podniku podobného zaměření - manuální zručnost, matematickou…
    • Před 28 dny