Kontrolor/ka kvality

Hofmann Personal

  • Písek, Jihočeský
  • 28 000 - 33 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka: * motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění
  • jazykové kurzy
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • až pět dnů v měsíci práce z domova
Popis pozice: Pro našeho klienta, tradiční českou strojírenskou společnost, hledáme kandidáty na pozici kontrolor/ka kvality.
  • zajišťování kontrol podle platných technologických a kontrolních postupů – rozměrová kontrola, vady svarů výrobků, povrchová úprava polotovarů a materiálů
  • vyhodnocování a vystavování v určených případech protokoly o zkouškách
  • vedení předepsané evidence o zkoušených dílech, materiálech a polotovarech
  • plnění plánovaných zkoušek a testování dle požadavků výroby
  • sledování nových metod měření, používání široké škály měřidel a spolupráce při jejich zavádění
  • řízení neshodných výrobků
  • evidence inspekcí a kontrol v IS Helios
Požadavky: * SŠ / výuční list technického směru, maturita výhodou
  • zkušenosti s měřením a kontrolou a vyhodnocováním kvality
  • dovednosti ve čtení výkresové dokumentace
  • dovednosti při práci na PC, používání MS Office
  • zkušenosti na pozici kontrolora kvality – výhodou
  • kvalifikace VT – vizuální testování svarů dle EN ISO 5817 - výhodou

Dobraprace