SMĚNOVÝ VEDOUCÍ TECHNIK | 1 SMĚNA | LAKOVNA

Gi Group

  • Nymburk, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
2024-05-13Popis Pozice: Baví tě vedení lidí a máš s tím zkušenosti? Disponuješ znalostí technologie lakování?Tak čti dál!- Programování robotů pro lakování (značka B+M)
- Aktivní účast na implementaci nových projektů a barevných řešení do produkce
- Pravidelná komunikace s dodavateli laků
- Analýza a řešení výrobních nedostatků spojených s automatizací lakovacích procesů - - Spolupráce s týmy v rámci lakovnyPožadavky: - Technické vzdělání na úrovni SŠ
- Praxe v oboru, zejména v programování robotů a práci v lakovně
- Znalost práce na PC, zejména MS Excel a Word
- Schopnost rychle se adaptovat na nové systémy a orientovat v technické dokumentaci
- Proaktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
- Spolehlivost, důslednost a dobré komunikační a týmové dovednosti
- Manuální zručnost Řidičský průkaz skupiny BBenefity: - 13. a 14. plat
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- finanční bonusy (inflační bonus, projektové bonusy)
- moderní výrobní prostředí
- kulturní, společenské a sportovní akce
- zázemí a jistotu stabilně rostoucí společnosti
- a mnoho dalšího!Další Informace: Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete naVýroba a průmyslMistr110-18-407575Nymburk - Nymburk40000 - 45000Společnost Gi Group SpA má oprávnění k činnosti udělené Ministerstvem práce (Ministerské oprávnění 26/11/2004 PROT. 1101 - SG).
Doporučujeme, aby si uchazeči (legislativní nařízení 198/2006) přečetli zásady ochrany osobních údajů (legislativní nařízení 196/2003) na naší webové stránce https://cz.gigroup.com

Gi Group