Montéři strojů a zařízení

EDTS ENGINEERING, s.r.o.

  • Zlín, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nástup po domluvěZkušenosti se stavbou strojů dle výkresové dokumentace,
výborná orientace ve výkresové dokumentaci,
ochota zdokonalovat se a vzdělávat v oboru,
komunikační a organizační schoposti pro práci v týmu,
schopnost a ochota pracovat v ČR i v zahraničí,
řidičský průkaz skupiny B,
znalost anglického jazyka výhodou,
praxe výhodou.Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 7:00-18:00.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Montéři strojů a zařízení

    EDTS ENGINEERING, s.r.o.

    • Zlín, Zlínský
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Nástup po domluvě Zkušenosti se stavbou strojů dle výkresové dokumentace, výborná orientace …
    • Před 14 dny
  • Obsluha strojů a zařízení

    CHALUPA interiery s.r.o.

    • Zlín, Zlínský
    • 30 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: obsluha dřevoobráběcích strojů Požadavky:samostatnost, loajalita, práce v kolektivu Zaměstnanecké výhody: obědy, odměny, firemní benefity Podobné n…
    • Před 1 měsícem
  • Svářeči strojů a zařízení

    EDTS ENGINEERING, s.r.o.

    • Zlín, Zlínský
    Náplň práce Nástup po domluvě Znalost svařování konstrukcí pro stavbu strojů dle výkresové dokumentace, platné svářečské oprávnění. Telefonický kontakt je možný v pracovní dn…
    • Před 14 dny