C# ASP.NET MVC Cloud Programátor (40 - 80.000 Kč)

Jobs Contact Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 40 000 - 80 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Nabídka: * pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba, možnost HomeOffice
  • sick days
  • firemní akce
  • jazykové kurzy
  • technická školení (vzdělávání)
  • další benefity
Popis pozice: Projektově orientovaná softwarová Americká firma hledá vývojáře pro agilní vývoj softwaru na míru v moderních prostorech v České republice. Jedná se o produkty pro společnosti v Severní Americe, Evropě a Asii (například pro Dell). Vyvíjené produkty jsou převážně cloudové aplikace jako například systém pro lékařské záznamy, marketingový software, CMS pro mediální společnosti, ale můžete se setkat také s vývojem zařízení pro sledování pohybu.
  • agilní vývoj moderní prémiové aplikace
  • programování jednotlivých součástí
  • rozšiřování stávajících funkcí
  • úpravy na míru dle přání klienta
  • práce s MS SQL databázemi
  • spolupráce s týmem zkušených vývojářů
Požadavky: * SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT/Elektro nebo obdobné
  • zkušenost s vývojem na platformě .NET
  • praxe s frameworkem ASP.NET MVC
  • praxe v programování pomocí jazyka C#
  • znalost tvorby vícevrstvých aplikací
  • angličtina pro komunikaci s některými vývojáři
  • výhodou zkušenost s technologií Angular, Knockout nebo obdobnými

Dobraprace