Vedoucí výroby soustruhů (vedoucí kovoobrábění) a CNC programátor

ARSENAL COLLECTION s.r.o.

  • Karlovy Vary, Karlovarský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Kontakt: Potůčková Barbora JUDr., e-mail: info@archonfirearms.com- vedení kovoobráběcí sekce
- samostatné vytváření programů pro CNC obrábění
- koordinování prototypizace a zařazování do sériové výroby
- zodpovědnost za realizaci kusové výroby prototypu v rámci RND nového
produktu
-podílení se na vývoji a optimalizaci dílu během konstrukčního procesu za oblast
kovoobráběcí
- koordinace automatizace výroby a inovací v oblasti CNC obrábění kovů
- provoz a seřizování CNC strojů
5 týdnů dovolené

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Vedoucí řemeslné výroby - flexi prac. doba, ubytování

    Index Nosluš

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    • 70 000 - 100 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: Máte chuť přijmout novou a velmi zajímavou pracovní výzvu? Máte zkušenosti s vedením většího výrobního týmu ideálně v zakázkové či řemeslné výrobě a láká Vás různorod…
    • Před 23 dny
  • Vedoucí zámečnické dílny ve stavebnictví

    SOVA stavebni s.r.o.

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    • 40 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Kontakt: Joudalová Diana Ing., tel.: 731 683 947, e-mail: pujcovna@vyskovepracesova.cz Požadujeme: - Samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu - Řidičský pr…
    • Před 1 měsícem
  • Vedoucí pekařství 13.mzda a měsíční bonusy

    Manuvia Expert Recruitment

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    • 44 000 - 64 000 Kč za měsíc
    O nás Hledáme nadšeného vedoucího pekárny! Připojte se k našemu týmu v mezinárodní firmě a dodejte naší pekárně tu správnou chuť úspěchu. Pokud máte vášeň pro pečení a chuť růst,…
    • Před 5 dny