Technik – Elektro / Praha

Kariéra

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: Šanci rozvíjet se v zavedené české firmě s přátelskou atmosférou.
Firemní bezplatná školení v problematice záložních zdrojů, datových sítí, měření a plánování telekomunikačních sítí.
Školení související s výkonem práce dle NV č. 194/2022 Sb.(dříve vyhláška 50).
Plán osobního rozvoje dle Vašich znalostí, zkušeností a preferencí.
Finanční odměny na základě dosažených výsledků.
Standardní pracovní dobu 8 - 16,30 hod.Místo pracoviště: Praha - Kunratice
Nástup: dle dohody
Popis pozice: instalace a servis napájecích systémů a zdrojů záložního napájení.
realizace slaboproudých a NN sítí například v datových centrech a administrativních budovách
Požadavky: výuční list nebo SŠ vzdělání
spolehlivost, pozitivní přístup a chuť učit se nové věciVýhodou:
aktivní řidič s oprávněním pro skupinu B
orientace v technické dokumentaci
zkušenosti s elektroinstalacemi, případně slaboproudými instalacemi
zkouška z nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.)
základní znalost Microsoft Office
základní znalost anglického jazyka
Poznámka: Pokud Vás nabídka zaujme zašlete aktuální životopis na kariera06@karierasro.cz a uveďte značku 48764/TE/KOL. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2024. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Dobraprace