Senior | inženýr kvality

Grafton

  • Velké Meziříčí, Vysočina
  • 60 000 - 70 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: * 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Možnost Home Office
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Jazykové vzdělávání
Popis pozice: Máš praxi v kvalitě, technické vzdělání a angličtina je bez problému?Obsazujeme pozici INŽENÝRA KVALITY!
  • Řešení reklamací zákazníků a dodavatelů společně s přípravou FMEA kontrolními plány a pracovními instrukcemi
  • Neustálé zdokonalování s pomocí spolupráce s ostatními odděleními a dceřinými společnostmi
  • Vedoucí v řešení problémů s vedením týmu tří lidí
  • Sledování a reportování kvality a realizace kvalitních projektů
  • Efektivní využívání nástrojů kvality:
  • FMEA, 8D reportingu, metody 5WHY, Ishikawa, SPC a MSA
  • Provádění interních auditů podle ISO 9001, IATF 16949 a VDA 6.3
Požadavky: * Min. SŠ vzdělání a 2 roky praxe na kvalitě
  • AJ min. B2
  • Orientace v nástrojích kvality
  • IATF
  • MS Office (Excel pokročilý)

Dobraprace