Nástrojař Soft-zone (M / Ž) - 13. plat, lákavá mzda, pravidelné roční navyšování mzdy, kariérní růst a další benefity

Job Leader

  • Louny, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Chopte se jedinečné příležitosti a staňte se součástí mezinárodní společnosti specializující se na výrobu kovových komponentů pro automobily! Právě nyní otevíráme pozici pro šikovného Nástrojáře pro tzv. Soft zone. Pokud máte odvahu pracovat v automobilovém průmyslu a rádi byste využili svou kreativitu a manuální zručnost, pak hledáme právě vás!CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:
  • Atraktivní mzdu
  • Pravidelné roční navyšování mzdy !
  • 13. plat
  • Kariérní růst a rozvoj
  • 25 dnů dovolené
  • Zcela dotované stravování
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Stabilní a silná moderní společnost
  • Přátelské prostředí
  • Spousta firemních akcí a programů
JAKÁ BY BYLA VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Kompletní správa a dohled nad nástroji (kontroly, čištění, montáž, opravy, zkoušky)
  • Ruční opracování materiálů
  • Školení kolegů
  • Analýzy závad a zavedení opatření (včetně preventivních)
CO OD VÁD POŽADUJEME:
  • Platná vyhláška 50 min. §6 (možnost dodělat během zaměstnání)
  • SŠ s maturitou - vhodné i pro absolventy
  • Směnný provoz (dle dohody se společností)
Přijměte tuhle jedinečnou výzvu a zašlete nám Váš životopis!

Dobraprace