Operátor CNC soustruhů v Praze s ubytováním zdarma

KATRING, spol. s r.o.

  • Praha
  • 31 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
O násJsme česká, kovoobráběcí společnost s tradicí od roku 1991. Našim krédem je úcta k zaměstnancům, poskytnutí stabilního zázemí a možnost trvalého kariérního rozvoje.CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:
  • nástupní plat 31.000,- Kč, rozpětí do 40.000,- Kč
  • pokud jste technicky zdatní a dokážete se naučit obsluhovat více typů strojů, budete se finančně a kariérně rychle posouvat
  • všichni naši seřizovači začínali jako CNC operátoři a pracují s platem od 41.000,- do 50.000,- Kč.
  • náborový příspěvek 5.000,- Kč
  • měsíční stravenkový paušál ve výši cca 2.000,- Kč
  • pro mimopražské zaměstnance nabízíme ubytování zdarma
  • placené volno 5 dnů nad rámec dovolené
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • přátelská atmosféra na pracovišti
  • věrnostní bonusy za odpracované roky
JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE:
  • převzetí směny od kolegy
  • obsluha a ovládání moderního CNC soustružnického stroje ( máme jak jedno vřetenné tak i více vřetenné soustruhy od různých výrobců)
  • běžná údržba CNC soustruhu na denní bázi
  • zodpovědnost za vlastní výrobu zahrnuje zejména kontrolu a měření rozměrů obrobků na různých typech měřidel ( od posuvky a mikrometru až po plně automatizované měřící zařízení)
  • výměna opotřebovaných plátků a nástrojů na CNC soustruhu
  • práce s interním softwarem; mimo jiné zápisy do firemní databáze a používání firemního intranetu
  • průběžné dodržování pořádku na pracovišti
  • příprava pracoviště na předání kolegovi
PRACOVNÍ DOBA:
  • denní směny pondělí až pátek - ranní + odpolední nebo
  • noční směny pondělí až pátek - pouze noční ( měsíční příplatek ve výši 6.000,- Kč k platu)
OCENILI BYCHOM, POKUD BYSTE MĚLI:
  • základní znalosti čtení jednoduché výkresové dokumentace
  • znalost měření s posuvkou a mikrometrem
  • motivaci být excelentním pracovníkem
JAKO SAMOZŘEJMOST BEREME:
  • zodpovědný přístup k práci ( 100% docházka, 100% plnění přidělených úkolů)
CO VÁM MŮŽEME JEŠTĚ NABÍDNOUT:
  • nové pracovní zkušenosti v oblasti vícevřetenných soustruhů
  • kvalitní technické zaškolování včetně vlastního mentora po dobu prvních 3 měsíců
  • kolegy s vášní pro strojírenství a obrábění
  • v průběhu roku 2025 se přestěhujeme do nové továrny v Mochově
Děkujeme za zaslání životopisu, abychom viděli, jak se na danou pozici hodíte. (Bez životopisu to nepůjde.)Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti

JenPráce