Stavební rozpočtář

Nový start

  • Třebíč, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT?
Kalkulace a tvorba rozpočtů v programu RTS, Callida
Práce s projektovou dokumentací
Komunikace se zákazníky, subdodavateli
Tvorba návrhů rekonstrukcíPožadujeme Máte stavební vzdělání a baví vás tvorba rozpočtů a cenových kalkulací? Vhodné pro absolventy, praxe a znalost RTS, Callida výhodou. Nabízíme náborový příspěvek až 50 tis., služební mobilní telefon a notebook, smlouvu na neurčito! Možnost též využít ubytování v bytě 2+1 v centru Třebíče.Nabízíme CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Mzdu dle praxe + prémie
Náborový příspěvek až 50 tis. Kč
Přátelskou atmosféru na pracovišti
Služební mobilní telefon a notebook
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Možnost využít ubytování v bytě 2+1 v centru Třebíče
Příspěvky na stravování
Nápoje v práci gratis
Příspěvky na sport a kulturu
Firemní akce
Místo výkonu práce: region TřebíčVhodné pro Absolventy.Možnost ubytování Poskytujeme ubytování.Jiná sdělení ZAUJALA VÁS PRACOVNÍ POZICE? TAK NÁM POŠLETE AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE!Máte zájem o nabídku Stavební rozpočtář?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Easypráce