Obsluha montažni linky/obsluha lisu

Amikov

  • Lanškroun, Pardubický
  • 23 840 - 25 600 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
O násAmikov job, s.r.o. & Amikov job SK, s.r.o. , poskytuje komplexní personální služby,
jako například dočasné přidělování zaměstnanců - personální leasing a vyhledávání
zaměstnanců - recruitment. Našim cílem je pomoci firmám při hledání nových
zaměstnanců a úspěšně zabezpečit jejich další požadavky.Náplň práce:
  • Výroba ložisek a převodovek, kladek, ozubených koleček
  • Montážní práce
Co od Vás očekáváme:
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Samostatnost
  • Práce vhodná i pro absolventy
  • Práce na 3 směny
Co Vám můžeme nabídnout:
  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
  • mzda 149-160 Kč/hod
  • výkonnostní premie 30%
  • prispevek na stravovani 55%
  • příplatek za svátek 100%
  • odpolední směna + 20Kč/hod, noční směna + 40Kč/hod
  • UBYTOVÁNÍ ZABEZPEČENÉ - 1500Kč/mes
  • Místo výkonu práce Lanškroun

JenPráce