Pomocná síla v kuchyni

  • Kladno, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Změněno: 09.05.2024 v 05:00 ID: 19017607Místo je vyhrazeno pro OZP .Požadujeme:
- jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné,
- osoba starší 18 let,
- ochotu učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy.
- praxe v oboru není nutná - zaměstnance zaškolíme.Pracovní náplň:
- příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři, smažení, obalování, krájení surovin,
- úklid na pracovišti.Poznámka:
- je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.Nabízíme:
- závodní stravování zdarma, zkrácený pracovní úvazek 6,5 hod / denně, benefity.Telefonický kontakt: Po - Pá 08:00 - 15:00 hod nebo e-mailem viz výše.
Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě. pracovní poměr od: 06.05.2024, mzda: 130Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ Vhodné pro OZP: ano

AVÍZO