REFERENT V (odd. Provozní účtárna)

Dopravní podnik hl. m. Prahy

  • Praha
  • 43 790 - 52 370 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Vaším úkolem bude:
  • Samostatně zabezpečovat komplexní agendu přijatých faktur
  • Provádět složité účetní operace
  • Zpracovávat dokladové inventarizace účtů
  • Samostatně provádět likvidaci dodavatelských faktur včetně oběhu v SAP VIM
  • Archivovat dodavatelské faktury a ostatní daňové doklady
  • Samostatně účtovat dohadné položky a časové rozlišení nákladů a výnosů
  • Zpracovávat kompenzace pohledávek a závazků
  • Testování v SAPu při legislativních změnách v oblasti účetnictví a daní
  • Podílet se na zajištění dlouhodobých i operativních úkolů útvaru
Co od Vás očekáváme:
  • Úplné střední vzdělání s maturitou (a tři roky praxe) nebo vyšší odborné (možné i bez praxe) v oboru ekonomie nebo administrativy
  • Výbornou uživatelskou znalost Windows, Word, Excel, SAP/4HANA
  • Znalost účetních a daňových zákonů, znalost účetnictví pro podnikatele
  • Výpis z rejstříku trestů, bezúhonnost
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu
Práce je vhodná pro OZP - doplňující informace:
  • Práce náročná na zrak – častá práce se zobrazovací jednotkou PC
  • Práce vyžadující kontakt s kolegy a zaměstnanci společnosti
  • Práce vyžadující komunikaci – celodenní přijímání a odbavování telefonických hovorů, osobní komunikace se zaměstnanci, vyřizování e-mailové a písemné korespondence
  • Práce vyžadující studování dokumentů v papírové podobě, skenování dokumentů, archivaci dokumentů
  • Práce s častými možnými změnami požadavků – pohyb po pracovišti i mimo pracoviště
Nabízíme:
  • Pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Jednosměnný provoz
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Měsíční a dlouhodobé výkonnostní odměny dle kolektivní smlouvy
  • Délku týdenní pracovní doby 37,5 hod.
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
Nabízíme zaměstnanecké benefity:
  • Výrazně zlevněné zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky
  • Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 600 Kč/měsíc
  • Sick days - 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování formou stravenek nebo stravenkového paušálu v hodnotě 140 Kč/stravenka
  • Možnost výběru mezi poukázkami FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok nebo příspěvkem na doplňkové pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 5 000 Kč/rok
  • Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 8 000 Kč/rok
  • Možnost čerpání výhod z kolektivní smlouvy
Upřesnění:
  • Pracoviště: Praha 9 - Vysočany, Sokolovská 42/217
  • Nástup možný nejdříve od 1.5.2024
  • Více informací o pozici na tel. 800 220 020