Technik sdělovací a zabezpečovací techniky

  • Jeníkov, Ústecký Teplice, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Změněno: 08.05.2024 v 05:00 ID: 19015225Požadujeme:
- ukončené vzdělání v železniční dopravě podmínkou
- praxe minimálně 3 roky v projektování bezpečnostních systémů pro železniční dopravu
- zdravotní způsobilost
- fyzická zdatnost
- spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost
Náplň práce:
Odborné práce při opravách a údržbě zabezpečovacího zařízení , běžné opravy nadzemních a kabelových vedení, spolupráce při údržbě, náročných opravách a rekonstrukcích, kontrola stavu akumulátorových baterií a jejich nabíjecích zařízení s regulací nabíjení za provozu.
Zaměstnanecké výhody:
- jízdní výhody, podnikové stravování, dovolená navíc, náborový příspěvek příspěvek na penzijní a životní poj. pracovní poměr od: 01.04.2024, mzda: 27920Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední

AVÍZO