Obsluha linky flowforming Pardubice – od 40 000 Kč/měsíc

Adecco

  • Pardubice, Pardubický
  • 40 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Nabídka: • Práci v novém moderním prostředí
  • Směny podle stálého pracovního harmonogramu
  • Mzdu od 40 000 Kč/měsíc + nadstandardní příplatky
  • Při splnění podmínek navíc 13. plat
  • Za doporučení nového kolegy finanční odměnu až 30.000,- Kč
  • Příspěvek na obědy
  • 5 týdnů dovolené
Popis pozice: • Obsluha zařízení pro tepelné zpracování kol z lehkých slitin
  • Obsluha automatického vyvrtávacího zařízení
  • Kontrola a dokumentace průběhu teplot, mechanických vlastností
  • Obsluha linky flowforming (CNC stroje, předehřívací pece, vytlačovacího stroje)
Požadavky:
  • Znalost ovládání průmyslových robotů výhodou
  • Praxe ve výrobě, v oboru obrábění, slévárenství či strojírenství výhodou
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
Poznámka: V případě, že Vás inzerát zaujal, neváhejte odpovědět na email nebo zavolat na uvedené telefonní číslo.

Dobraprace