Operátor CNC / Programátor junior

Disponero

  • Klášterec nad Ohří, Ústecký
  • 30 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: - nadstandardní systém odměňování, možnost kariérního růstu
- dovolená nad rámec zákoníku práce
- příspěvek na stravování, volnočasové aktivity, životní a penzijní pojištění
- jazykové kurzy zdarma
- příplatky nad rámec zákona
- možnost zahraničních cest, vzdělávání, školení
Popis pozice: - orientace v technické dokumentaci
- měření obráběných dílů a vyrobených kusů
- nastavení a obsluha obráběcích a řezných strojů
- pomoc při odstraňování systémových chyb
Požadavky: - znalost procesů obrábění, nastavování a obsluha CNC strojů
- základy CNC programování a strojní funkce (kódy M a G)

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Operátor CNC / Programátor junior

    Disponero

    • Klášterec nad Ohří, Ústecký
    • 30 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Požadavky - znalost procesů obrábění, nastavování a obsluha CNC strojů - základy CNC programování a strojní funkce (kódy M a G) Náplň práce - orientace v technické dokumenta…
    • Před 1 měsícem
  • CNC operátor, programátor

    Disponero

    • Kadaň, Ústecký
    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Nabídka: - individuální ohodnocení dle dosažených zkušeností - příležitost profesního růstu - různorodá práce, nebudete se nudit :-) - benefity, prémie Popis pozice: - obsluha …
    • Před 1 měsícem
  • CNC operátor, programátor

    Disponero

    • Kadaň, Ústecký
    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Požadavky - vzdělání nebo praxi v oboru zámečník - manuální zručnost - zkušenost s VZV výhodou Náplň práce - obsluha ohýbacích a vysekávacích CNC strojů - příprava materiá…
    • Před 1 měsícem