Práce ve výrobě pro manuálně zručné, možnost 1 směny

Index Nosluš

  • Kralupy nad Vltavou, Středočeský
  • 30 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 11 dny
Náplň práce:
Zajímá Vás práce v přátelském týmu v klidné výrobě, kde nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě? Chcete mít mnoho benefitů a získat praxi v zajímavém oboru? Pak nás určitě kontaktujte! Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme šikovné a manuálně zručné kolegy na různé výrobní i kvalifikovanější pozice dle praxe. Pozice je svým charakterem vhodná spíše pro muže.Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti - nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání.Náplň práce (dle pozice):
  • vrtání dílů, tmelení
  • šroubování, pilování, údržba stroje a zařízení
  • klempířské nebo mechanické práce
  • lakování výrobků, mokré lakování (postačí zkušenosti z domácího prostředí)
Pracovní doba (dle pozice): ranní směna 6-14 nebo 7-15, na některých pozicích i odpolední 14-22, příp. 12h směnyMísto výkonu práce: snadná dostupnost, 20 min MHD ze zastávky metra KobylisyNabízíme:
  • zajímavé finanční ohodnocení dle pozice a praxe
  • měsíční bonusy dle cílů a kvality práce až 15%
  • práce pouze na jednu směnu
  • časté celofiremní akce pro zaměstnance a rodiny - mikulášská, vánoční aj.
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost přesčasů
  • řádné zaškolení na danou pozici
  • příspěvek na stravování v areálu společnosti 100 Kč (hrazen firmou)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práci v čistém pracovním prostředí
  • velmi dobrý a přátelský pracovní kolektiv
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
Požadujeme:
  • manuální zručnost
  • odpovědnost, spolehlivost a pracovitost

JenPráce