Referent/ka správy vězeňství

Vězeňská služba České republiky

  • Kladno, Středočeský Vinařice, Středočeský
  • 29 520 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Obsah inzerátu:Nabízíme - platové ohodnocení - 8. platová třída v rozmezí od 20.130 Kč do 29.520 Kč dle délky započitatelné praxe a vzdělání zvláštní příplatek (3.500 Kč) - 5 týdnů dovolené - 5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce - závodní stravování v jídelně - bezplatné využívání posilovny a sauny v areálu věznice - možnost čerpání příspěvků z fondu kulturních a sociálních potřeb - možnost využívat rekreační zařízení vězeňské služby - smlouvu na dobu určitou, po osvědčení se na dobu neurčitou Požadujeme - vzdělání - střední s maturitní zkouškou - trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav - organizační schopnosti, schopnost práce v kolektivu - znalost spisové služby výhodou - velmi dobrá znalost práce na PC (EXCEL, WORD) Předpokládaný termín nástupu 01.07.2024 V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů. Kontakt pro sdělení podrobnějších informací: Vězeňská služba ČR, Věznice Vinařice 245, Personální oddělení, 273 07 Vinařice Tel: 312 291 748 Email: nabor@vez.vin.justice.cz

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Vedoucí odboru správy majetku a investic

    OBEC VELKE PRILEPY

    • Velké Přílepy, Středočeský
    • 23 000 - 33 790 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: - nejméně vyšší odborné vzdělání stavebního směru, - schopnost řídit, vést a motivovat pracovní kolektiv, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu a …
    • Před 8 dny
  • Vedoucí odboru správy majetku a investic

    OBEC VELKE PRILEPY

    • Velké Přílepy, Středočeský
    Požadavky: - nejméně vyšší odborné vzdělání stavebního směru, - schopnost řídit, vést a motivovat pracovní kolektiv, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu a schopnost spol…
    • Před 7 dny
  • Referentka v objednávkové kanceláři

    • Kladno, Středočeský
    O nás Jsme jednou z významných společností v segmentu potravinářského průmyslu v oblasti pekařské a cukrářské výroby na trhu 30 let Náplň práce: přijímá objednávky telefonick…
    • Před 19 dny