Praktická sestra

Dum klidneho stari Glossus s.r.o.

  • Luže, Pardubický Chrudim, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Místo výkonu práce: Luže u Chrudimi
NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o 12ti hodinové pracovní směny. Snažíme se střídat dva dny práce a dva dny volna. včetně nočních směn. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu v domově pro seniory.První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Praktická sestra

    • Luže, Pardubický
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Místo výkonu práce: Luže u Chrudimi NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o 12ti hodinové pracovní směny. Snažíme se střídat dva dny práce a dva dny volna. včetně nočních směn. Nabí…
    • Před 12 dny

    SANATORIUM TOPAS s.r.o.

    • Chroustovice, Pardubický
    • 36 000 - 39 000 Kč za měsíc
    Náplň práce VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP ! Místo výkonu práce: Seč - Čs. Pionýrů 197 POŽADAVKY: Znalost práce na PC, minimální praxe u lůžka- výhodou, kladný přístup k senior…
    • Před 25 dny