Technolog (automotive) | Příbramsko

Grafton

  • Příbram, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: - Bonusy a prémie
- Závodní stravování
- Týden dovolené navíc
- Po zkušební době osobní ohodnocení
- Závodní zdravotní péče
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost HO
Popis pozice: Máte v malíku technologické postupy a čtení technické dokumentace Vám nedělá problém? Domluvíte se v pohodě anglicky?Tak hledáme právě Vás na pozici TECHNOLOGA!Co Vás čeká na této pozici?- Koordinování úprav technologií v následku zavádění nových variant
- Řešení technických problémů spojených s produktem
- Zodpovědnost za bezchybný průběh procesu v oblasti zavedení nové výroby, změn a optimalizací stávající výroby ve stanovených termínech a kvalitě
- Spolupráce s ostatními odděleními
Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Znalost systému SAP výhodou

Dobraprace