Operátor výroby 165 Kč/hod. - Nástup ihned Možnost ubytování

PRAGMA personální agentura

  • Prostějov, Olomoucký
  • 165,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: výroba kovových dílu do aut - stabilizátory, pružiny
obsluha strojů
Popis pozice: stabilní zaměstnaní s okamžitým nástupem
165 Kč/hod
možnost ubytování
příspěvek na ubytování a dojíždění
12hod. směny ( krátký-dlouhý týden)
nabíráme muže a páry, ženy
Požadavky: ochota pracovat
manuální zručnost
praxe výhodou!!
Poznámka: Tel. 730894711

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Operátor výroby - HPP/možnost ubytování

    TRANSFER International Staff k.s.

    • Prostějov, Olomoucký
    • 25 000 - 32 000 Kč za měsíc
    Požadavky Schopnost rychle se učit a přizpůsobovat se novým situacím Silné technické dovednosti a znalost výrobních procesů Schopnost pracovat samostatně i jako součást týmu V…
    • Před 8 dny
  • Operátor výroby - HPP/možnost ubytování

    TRANSFER International Staff k.s.

    • Prostějov, Olomoucký
    • 25 000 - 32 000 Kč za měsíc
    Nabídka: smlouva na HPP mzda 127 kč/hod noční příplatek 14,-Kč/hod odpolední příplatek 7,-Kč/hod možnost ubytování možnost týdenních záloh příspěvek na stravování příspěvek …
    • Před 8 dny
  • Operátor výroby (strojírenská výroba)-možnost ubytování

    Žolíková práce

    • Prostějov, Olomoucký
    • 28 000 - 31 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: provádění výrobních operací různých druhů na výrobních provozech, výměna opotřebených nástrojů, seřizování strojů, označování palet pomocí etiket, provádění prav…
    • Před 14 dny