Pracovník/ce v sociálních službách

Domov na rozcesti Svitavy

  • Svitavy, Pardubický
  • 25 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Obsah inzerátu:NÁPLŇ PRÁCE: péče o mentálně postižené klienty (pomoc při osobní hygieně a oblékání atd.), vedení domácnosti - pomoc při nákupu vaření DALŠÍ POŽADAVKY: výhodou je znalost problematiky práce v sociálních službách. Odborná způsobilost dle zákona č.108/2006Sb. §116.odst.1 písm. - Odbornou způsobilost je možné doplnit kurzem do 18-ti měsíců. Zdravotní způsobilost. Výpis z rejstříku trestů. Praxe v oboru výhodou. NABÍZÍME: příspěvky na PF, stravenky KONTAKT: e-mailem (prosím označit žádost: výběrové řízení)

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče

    Seniorcentrum mesta Svitavy s.r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    DALŠÍ POŽADAVKY: splnění odborné způsobilosti pro výkon povolání pracovníka v sociálních službách dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalosti a dovednosti pot…
    • Před 2 měsíci
  • Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče

    Seniorcentrum mesta Svitavy s.r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    • 28 000 Kč za měsíc
    Požadavky Práce s PC Náplň práce DALŠÍ POŽADAVKY: splnění odborné způsobilosti pro výkon povolání pracovníka v sociálních službách dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociáln…
    • Před 15 dny
  • Pracovník/ce v sociálních službách

    Domov na rozcesti Svitavy

    • Svitavy, Pardubický
    NÁPLŇ PRÁCE: péče o mentálně postižené klienty (pomoc při osobní hygieně a oblékání atd.), vedení domácnosti - pomoc při nákupu vaření DALŠÍ POŽADAVKY: výhodou je znalost problema…
    • Před 19 dny