Koordinátor expedice pro billa e-shop

Billa

  • Brno, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Billa už nejsou jen kamenné prodejny. Billa je už i e-shop. Do nového provozu v Brně hledáme kolegu, který zajistí, že všechno bude fungovat tak jak má.Co u nás budete dělat?
  • Řídit tým přidělených operátorů, aby objednávky odcházely správně, na čas a nepoškozené
  • Kontrolovat produktivitu přidělených operátorů
  • Školit nové zaměstnance
Co po vás budeme také chtít?
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny, ranní, noční)
  • Kontrolovat dodržování bezpečnosti práce a požární ochrany
  • Reportovat vedoucímu směny
Koho hledáme?
  • Někoho s ukončenou střední školou
  • Prokazatelnou zkušenost s vedením nejméně 10ti lidí
  • Uživatelskou znalost kancelářských programů (MS Excel, Outlook)
  • Zkušenost z logistiky nebo e-commerce výhodou
Co vám za to nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook, pracovní telefon
  • Stravenkový paušál
  • Benefitní cafeterie po 1. roce
  • S dalšími benefity vás seznámíme na pohovoru
Součástí je kvalitní zaškolení, nikoho v tom nenecháme plavat.Rádi se s vámi seznámíme, pošlete nám svůj životopis.

Dobraprace