Elektroúdržbář - bez nočních směn

  • Jihlava, Vysočina
  • 32 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Popis pozice:Do týmu údržby hledáme nového kolegu se specializací na elektro - pozice je vhodná jak pro nové absolventy v oboru, tak i pro zkušenější uchazeče s praxí v údržbě výrobních i nevýrobních zařízení. Pokud tedy sháníte stabilní práci bez nočních směn a s volnými víkendy, jste z Jihlavy či okolí a disponujete elektro vzděláním s vyhláškou, pak je tato pozice přesně pro Vás!Pozice je přímo do kmenového stavu spolenčnosti, nejedná se o agenturní zaměnstnání!!!Náplň práce:
  • pravidelná preventivní údržba výrobních strojů a linek
  • řešení nenadálých poruch, hledání příčin a jejich náprava
  • údržba nevýrobních elektro zařízení v areálu
  • spolupráce s operátory výroby, seřizovači, mistry atd.
Profil kandidáta:
  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • vyhláška 50 (dnešní NV 194)
  • orientace v elektrodokumentaci
  • praxe v oboru vítána, ale není podmínkou
  • manuální zručnost a pečlivost
  • ochota pracovat v režimu ranních a odpoledních směn
Nabízíme:
  • práci v přátelském a nápomocném kolektivu bez nočních směn
  • mzdu v rozmezí 32 - 40.000Kč hr. dle zkušeností
  • příspěvky na dopravu a stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijko
Pokud Vás nabídka zaujala, ragujte prosím přes "odpovědět"NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu

JenPráce