Stavební technik

Spin HR

  • Ústí nad Orlicí, Pardubický
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Popis pracovní nabídky
  • Tvorba rozpočtů stavebních prací
  • Tvorba projektů jednoduchých staveb
  • Posouzení stavby, jednoduché statické výpočty a dozor nad výkonem externích firem
Požadujeme
  • SŠ/VŠ zaměření stavebnictví
  • praxi v oboru stavebnictví a technické myšlení
  • komunikativnost, samostatnost, asertivita a organizační dovednosti
  • ŘP sk. B
Nabízíme
  • zajímavou, rozmanitou a zodpovědnou práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • a další
Máte zájem o nabídku Stavební technik?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Hrubošová z Spin HR s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Stavební technik

    Pirell s.r.o.

    • Česká Třebová, Pardubický
    Co Vás čeká: Příprava a realizace staveb, řízení traťových mistrů a pracovních skupin při údržbě a rekonstrukci železničního spodku a svršku nebo tramvajových drah po celé ČR. Odp…
    • Před 22 dny
  • Stavební technik

    Pirell s.r.o.

    • Česká Třebová, Pardubický
    • 41 000 - 70 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Co Vás čeká: Příprava a realizace staveb, řízení traťových mistrů a pracovních skupin při údržbě a rekonstrukci železničního spodku a svršku nebo tramvajových drah p…
    • Před 22 dny
  • STAVEBNÍ TECHNIK

    Pirell s.r.o.

    • Ústí nad Orlicí, Pardubický
    • Česká Třebová, Pardubický
    • 70 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Co Vás čeká: Příprava a realizace staveb, řízení traťových mistrů a pracovních skupin při údržbě a rekonstrukci železničního spodku a svršku nebo tramvajových dra…
    • Před 21 dny