Operátor výroby na Moravě | Kopřivnice | Ubytování zdarma, mzda až 31 000 Kč, nástup ihned (ID: 8986*1.004)

Manuvia

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • 31 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Obsluha strojů, vizuální kontrolaVýroba autosedaček, kompletace jejich rámů a montáž polohovacích zařízeníPráce na směnyVýkon práce: Kopřivnice

Profesia.cz

Podobné nabídky

  • Operátor/ka výroby bez nutnosti praxe | ubytování zdarma

    Manuvia - centralni nabor Ostrava

    • 28 500 - 32 000 Kč za měsíc
    Požadavky Manuální zručnost Chuť pracovat Náplň práce Montáž komponentů při výrobě sedadel 12h směny (krátký / dlouhý týden) nebo 20ti směnný provoz - možnost volby Výkon …
    • Před 1 dnem
  • 🧑‍🔧Operátor/ka výroby v KOPŘIVNICI | ubytování ZDARMA

    Manuvia

    Náplň práce: Montáž komponentů při výrobě sedadel Obsluha strojů nebo poloautomatických linek Práce ve stoje 12h směny (krátký / dlouhý týden) nebo 20ti směnný provoz - možnos…
    • Před 18 dny
  • Operátor výroby - dvě směny - volné víkendy + ubytování

    Personal fabric

    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    O nás Hledáte práci s možností naučit se více? Máte praxi ve výrobě? Tak neváhejte a přidejte se k výrobě stínící techniky! Nejedná se o automotive! Místo výkonu práce: Opava…
    • Před 1 měsícem