Mzdový/á účetní

HR Direct

  • Liberec, Liberecký
  • 40 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Náplní Vaší práce bude zejména:Zpracování mezd zaměstnanců včetně související agendy
Vedení daňových záležitostí zaměstnanců
Tvorba podkladů pro OSSZ
Zpracování evidenčních listů důchodového pojištění
Komunikace s FÚ, ZP, OSSZPožadavky:Praxe v oboru optimálně 3 roky a více, optimálně ve výrobní společnosti - zkušenosti se zpracováním směnování, plány pracovní doby, zastupováním
Znalost pracovního práva a legislativy z oblasti sociálního, zdravotního, důchodového zabezpečení a dalších zákonů souvisejících s náplní práce
Znalost systému SAP výhodou
Základní znalost AJ/NJ
Důslednost a pečlivost

Dobraprace